petek, 11. april 2014

Opravičena odsotnost otrok zaradi čistilne akcije

Starši osnovnošolcev iz Poljubinja in Prapetnega ste bili danes obveščeni o tem, da se lahko, če se seveda s tem strinjate, vaš otrok jutri namesto čistilne akcije v okviru izrednega pouka udeleži čistilne akcije v naši krajevni skupnosti.

Ker gre za enako dejavnost kot se bo ta dan odvijala tudi na šoli, je ravnatelj Vladimir Mavri naš predlog prijazno podprl, vendar pod pogojem, da OPRAVIČILO NAPIŠETE STARŠI SAMI! Po njegovih besedah namreč krajevna skupnost nima tovrstnih pooblastil.

Smo pa danes ravnatelju že posredovali seznam otrok, ki se bodo udeležili akcije v kraju bivanja. V ponedeljek pa mu bomo posredovali tudi seznam dejanske udeležbe.

Dragi starši, ne pozabite torej svojim otrokom napisati opravičilo.

Za vse, ki nimate prave ideje, kako se tega lotiti "prilagam" še MUŠTER OPRAVIČILA:
 
"Spoštovani,
prosimo vas, da opravičite izostanek od pouka mojemu otroku .... (ime in priimek) ...., ker se je ta dan skladno z dogovorom Krajevne skupnosti Poljubinj - Prapetno in ravnateljem šole udeležil čistilne akcije v domačem kraju."

T. Š. F.

Ni komentarjev:

Objavite komentar