sobota, 05. april 2014

Tradicionalna čistilna akcija 2014

Čistilna akcija, ki jo že tradicionalno organizira Krajevna skupnost (KS) Poljubinj - Prapetno ob pomoči posameznih vaščanov, je namenjena krajanom Poljubinja in Prapetnega ter vsem »prijateljsko pridruženim članom«, ki želijo prispevati k temu, da bo okolje, ki nas obdaja, še bolj prijetno.

ZGLEDI KLIČEJO
Čistilna akcija je tudi izvrstna priložnost, da s spodbujanjem k čistejšemu okolju in svojim zgledom k sodelovanju letos pritegnemo še več otrok in mladostnikov – ne glede na njihovo starost. To je namreč vzgojno iz več vidikov. Ne le, da bodo mladi po svojih močeh pripomogli k urejenosti kraja, dobili bodo tudi nove zglede, dan pa skupaj z ostalimi udeleženci lahko izkoristili za medgeneracijsko druženje, ki ga v primerjavi s časi naših babic in dedkov, danes drastično primanjkuje.

ZBORNO MESTO
Palbinci – pred stavbo KS, »u Palbinu«
Prapici – pri vaškem koritu, na Prapetnem

Zberemo se ob 8. uri.

Zaželjena "OBVEZNA" OPREMA:
• metle,
• smetišnice,
• »karjole«,
• grablje,
• vrečke za smeti (te priskrbi KS),
• dobra volja,
• ugodne vremenske razmere,
• zdrava pamet ob koncu dneva ;)

ZAKLJUČEK
Ob zaključku (predvidoma okoli 12. ure) je namreč, tako kot običajno, predvideno tudi nepogrešljivo tradicionalno druženje udeležencev akcije ob pogostitvi.

V primeru dežja čistilna akcija odpade.

Vljudno vabljeni, da se nam pridružite v čim večjem številu.

Člani KS Poljubinj - Prapetno

P.S.: Zvečer (ob 20h) ste vljudno vabljeni na potopisno predavanje: Pojdi z menoj... na Balkan.

Ni komentarjev:

Objavite komentar