ponedeljek, 03. november 2014

Obvestilo novoizvoljenega odbora Krajevne skupnosti

Spoštovane krajanke in krajani!

Najprej se vam zahvaljujemo za vaš glas in izvolitev v svet Krajevne skupnosti (KS). V soboto, 25. 10. 2014 je bila konstitutivna seja sveta KS na kateri smo izvolili novega predsednika in to je Andrej Leban, stanujoč Poljubinj 10, 5220 Tolmin. Ostali člani sveta so še Nada Kenda, Janja Hadalin, Milan Jarc in Aleš Podobnik.

V kratkem bomo za krajane vasi Poljubinj in Prapetno pripravili anonimno anketo, ki jo boste prijeli na dom in v kateri boste lahko podali vaše predloge, ideje, mnenja o življenju in delovanju naše KS. Za tem bo kmalu sklican zbor krajanov in upamo, da se ga boste res udeležili v največjem možnem številu, saj bi radi slišali vaš glas .

Za vse informacije se lahko obrnete na predsednika na tel: 041 516 493, ali e-mail: andrej@palbin.si, ali preprosto pisno sporočilo odložite v nabiralnik KS.

V upanju po najboljšem sodelovanju vas lepo pozdravljamo.

Odbor KS Poljubinj in Prapetno

Ni komentarjev:

Objavite komentar